Duyuru

Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Sürekli Tıp Eğitimi ve Mesleki Gelişim Komisyonu’nun 2014 Yılı Etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan “Elektron Mikroskopik Yöntemler ve Tıpta Uygulamaları” konulu konferans 25 Nisan 2014 tarihinde Dekanlığımız Konferans Salonunda yapılacaktır.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Mesajı

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 94. yılını ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nızı en içten duygularımla kutlar, saygılarımı sunarım.

                                                                                                               Prof. Dr. Mustafa AYDIN

                                                                                                                 BEÜTF Dekan Vekili

Duyuru

Tebrik Mesajı

Fakültemiz Kalp ve Damar Cerrahisi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof.Dr.Mustafa Büyükateş profesörlük kadrosuna atanmıştır.Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Tebrik Mesajı

Fakültemiz Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Murat ÇİMENCAN’,ın bir  kız çocuğu dünyaya gelmiştir.Anne ve babasını tebrik eder, çocuklarına sağlıklı ömürler dileriz.

Duyuru

Üniversitemizde merkez kampüsünde, 13 Mayıs 2014 tarihinde, BEÜ 1. Ar-Ge Proje Pazarı etkinliği düzenlenecektir.

Öğrencilerimiz ve Araştırma Görevlileri’de başvurabilirler.

Ayrıntılı Bilgi için

Duyuru

“Tıp Çeviri Sözlüğü”

Anakara Üniversitesi Yayınevi tarafından yayınlanan “Medical Translation Dictionary-Tıp Çeviri Sözlüğü” yayinevi.ankara.edu.tr adresinde ve Ankara Üniversitesi Yayınevinde satışa sunulmuştur.

Vefat Mesajı

Fakültemiz idari personellerinden Yaşar SARI’nın annesi vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

Üniversitemiz önceki Rektör Yardımcılarından, Fen Edebiyat Fakültesi emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Turgay Atalay vefat etmiştir.Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

Duyuru

Genel Cerrahi Anabilim Dalı ve Endokrin Cerrahi Derneği ile düzenelenecek olan Sağlık Uygulama ve Araştırma merkezi Doç.Dr. Şebnem Kargı Konferans Salonunda 01.04.2014 saat: 09.30 da yapılması planlanan “Tiroid Okulu”  panel düzenlenecektir. (Ameliyathanemizde interaktif canlı ameliyat yayını içerecektir )

 

Tebrik Mesajı

Fakültemiz Üroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. İzzet ÇİÇEKBİLEK’ in bir  çocuğu dünyaya gelmiştir.Anne ve babasını tebrik eder, çocuklarına sağlıklı ömürler dileriz.

** 11.Mezuniyet sonrası hipertansiyon kursu tamamlandı


Erasmus Programı 2014-2015 Dönemi Başvurusu

 

Başsağlığı Mesajı

Dekanlık personellerimizden Hafize TAŞCI’ nın babaannesi vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

Duyuru

2013-2014 Eğitim-Öğretim Yılı Bahar Dönemi’nde yatay geçiş başvuruları kabul edilen öğrencilerin listesi ilişikteki dosyada belirtilmiştir. Kabul edilen öğrenciler 18-25.03.2014 tarihleri arasında şahsen başvurup kayıtlarını yaptırmaları gerekmektedir.

yatay geçiş listesi 2014

***Kan Bağışı Kampanyası***

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de bir günde en fazla kan bağışı rekoru kırılan ve 20 Mart 2014 tarihinde 3. sünü düzenleyeceğimiz “Kampüsün Kanında Hayat Var” isimli Kan Bağışı Kampanyasına öğrenci ve personellerimizin katılımları önemle rica olunur.

** Duyuru

Seyyah Bizim İller Gezileri

Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğünce 15 Şubat -19 Mayıs 2014 tarihleri arasında Seyyah Bizim İller Gezileri düzenlenecektir. Gezilere katılmak isteyen 18-26 yaş aralığındaki gençlerin bizzat Tıp Fakültesi Öğrenci İşlerine gelerek başvuru yapmaları gerekmektedir…

Bülent Ecevit Üniversitesi Güncel Son Duyuru ve Etkinlikleri
http://w3.beun.edu.tr


Tıp Bayramını Kutladık

Tıp Bayramı Mesajı

Tıp mesleğini ve geleneklerini yaşatan; toplumun daha sağlıklı bir yaşam sürmesi için özveriyle çalışan tüm hekimlerimiz ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını içtenlikle kutluyoruz.

Tıp Fakültesi Dekanlığı

Duyuru

14 MART TIP BAYRAMI ETKİNLİĞİ PROGRAMI İÇİN TIKLAYINIZ…

Tebrik Mesajı

Fakültemiz Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Şerefden AÇIKGÖZ 05.03.2014 tarihinde Profesör kadrosuna atanmıştır. Kendisini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

14 Mart Tıp Bayramı Programı

 

14 Mart Tıp Bayramı Etkinlikleri

Duyuru

Duyuru

Duyuru

Göreve Başlayanlar

 

11.Mezuniyet Sonrası Hipertansiyon Eğitim Kursu

Hipertansiyon Kurs Programı İçin TIKLAYINIZ.

 

Tebrik Mesajı

Fakültemiz Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Suat Hayri UĞURBAŞ ve Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sılay UĞURBAŞ’ın bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir.Anne ve babasını tebrik eder, çocuklarına sağlıklı ömürler dileriz.

Tebrik Mesajı

Fakültemiz Genel Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Fatma Ayça GÜLTEKİN doçentlik sınavında başarılı olmuştur.Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

Geçmiş Olsun Mesajı

Fakültemiz Dekanı Prof.Dr Mustafa AYDIN’ ın kayınpederi başarılı bir anjiyo operasyonu geçirmiştir.Kendilerine geçmiş olsun dileklerimizi sunar , acil şifalar dileriz.

Vefat Başsağlığı Mesajı

Fakültemiz Aile Hekimliği Anabilim Dalı öğretim üyesi Yrd.Doç.Dr. Günter DİLSİZ’in annesi vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

Tebrik Mesajı

Fakültemiz Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç.Dr. İbrahim Etem PİŞKİN doçentlik sınavında başarılı olmuştur.Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

Fakültemiz Kardiyoloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. İbrahim AKPINAR doçentlik sınavında başarılı olmuştur. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

 

Vefat Başsağlığı Mesajı

Fakültemiz Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı öğretim üyesi Prof. Dr.Şenay ÖZDOLAP’ın babası vefat etmiştir.Merhum Arif Bey’e Cenab-ı Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

Geçmiş Olsun Mesajı

** Kozlu ilçesi bağlı, Değirmenağzı mevkiinde tünel içinde meydana gelen trafik kazasında Fakültemiz personellerinden Recep Karaman, Ferhat Gökdemir, Gökhan Atalar ve Hasan Tahsin Yılmaz yaralanmıştır.Sağlık durumları iyi olan personellerimize acil şifalar dileriz.

**Duyuru

** Fakültemiz Radyoloji Anabilim Dalı Üyesi Yrd.Doç.Dr İsmail Şerifoğlu’nun bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir.Anne ve babasını tebrik eder, çocuklarına sağlıklı ömürler dileriz.

** 2. ULUSLARARASI ETİK EĞİTİMİ KONFERANSI

** Duyuru

** Duyuru

Fakültemiz Göz Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Atilla ALPAY 30/12/2013 tarihinde doçent kadrosuna atanmıştır. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.
Fakültemiz Tıbbi Biyokimya Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ayça Görkem MUNGAN 02/01/2014 tarihinde Profesör kadrosuna atanmıştır. Kendisini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.

2013 YILININ SON KAHVALTISI

Fakültemizde yılın son kahvaltısı 30.12.2013 tarihinde Fakülte Yönetimi ve idari personelin katılımıyla gerçekleştirildi. Kahvaltı sonunda Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa AYDIN, Dekan Yardımcısı Prof. Dr. Selçuk KESER ve Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Nejat DEMİRCAN tüm personelin yeni yılını kutladılar.

Göreve Başlayanlar

Vefat Başsağlığı Mesajı

Fakültemiz idari personellerinden Emel KIRAN’ın anneannesi vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

Fakültemiz Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi AD öğretim üyesi Prof. Dr. A.Eksal KARGI’ın annesi vefat etmiştir.Merhumeye Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

** ÇEP EĞİTİM PROGRAMI

Çekirdek Eğitim Programı hakkında öğrencilerimizin geri bildirimlerini beuntipfakultesi@gmail.com adresine göndermeleri önemle rica olunur.

** Duyuru

** Duyuru

** Göreve Başlama

** Vefat Başsağlığı Mesajı

Deri ve Zührevi Hastalıkları Anabilim Dalı Başkanı ve Dahili Tıp Bölüm Başkanı Prof.Dr. Rafet KOCA’nın amcası vefat etmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı dileriz.

** Tebrik Mesajı

** Göreve Başlama

** Öğretim Elemanlarımız İçin Ücretsiz Biyoistatistik Kursu

BEÜ Sürekli Eğitim Merkezi etkinlikleri kapsamında, Tıp Fakültesi Biyoistatistik Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Fürüzan KÖKTÜRK tarafından, 23-27 Aralık 2013 tarihleri arasında üniversitemiz öğretim elemanlarına yönelik “Ücretsiz Biyoistatistik Kursu” verilecektir.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

** Bülent Ecevit Üniversitesi Sürekli Tıp Eğitimi ve Mesleki Gelişim Komisyonu’nun 2013-2014 Etkinlikleri kapsamında düzenlenecek olan “İki ve Üç Boyutlu Deneysel Hücre Kültürü Teknikleri ve Tıpta Uygulanışı” konulu konferans 18 Aralık 2013 tarihinde Dekanlığımız Konferans Salonunda yapılacaktır.

** Mezuniyet Sonrası Eğitim Komisyonu Kararları‏

** ARAŞTIRMACILAR İÇİN BİYOİSTATİSTİK KURSU

( Kurs ileri bir tarihe ertelenmiştir.Kurs’un yeni tarihi web sayfasında duyurulacaktır. )

** Teşekkür Belgesi

** Vefat Başsağlığı Mesajı

** Geçmiş Olsun Mesajı

** TÜBİTAK-FWO Ortak Proje Öneri Çağrısı

** Duyuru

** Duyuru

** Teşekkür Plaketi

** Tıp Fakültemizin TUS’ta Büyük Başarısı

** Tıp Fakültemizin TUS’ta Büyük Başarısı Mezunlarımızın büyük başarısı

** Teşekkür Plaketi

** Tebrik Mesajı

** Tebrik Mesajı

** Tebrik Mesajı

** Geçmiş Olsun Mesajı

** Tebrik Mesajı

 

 

 

** Yükseköğretimde Eğiticilerin Eğitimi

İki ve Üç Boyutlu Hücre Kültür Yöntemleri ve Tıpta Kullanılması

** Batı Karadeniz Acil Tıp Günleri

** Klinik Nütrisyon Eğitim Toplantısı Düzenlendi.

** 2013 Yılı Bilim ve Hizmet Ödülleri ile Akademik Giysi Töreni

** Rektör Özer, Fakültemiz Dönem 6 öğrencileri ile bir araya geldi

** Kampüsümüzde Faklı Bir Ortam: İstatbul Kafe

** Emzirme Haftası ve “Anne Sütünün Önemi”

** SGK Rehberlik ve Teftiş Başkanlığı tarafından Tıp Fakültesi öğrencilerine eğitim verildi

 

 

 

 

 

 

 

Posted in Genel | Leave a comment